F980J226MMA
AVX CorporationAVX Corporation
F980J226MMA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F980J226MMA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 6.3V 20% 0603
Podatkovni listi: F980J226MMA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F980J226MMA
Številka dela F980J226MMA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 6.3V 20% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 298563 pcs Podatkovni list F980J226MMA.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija F98, Frameless™ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-8640-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Koda proizvajalca M Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 Ohm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0603 (1608 Metric) 6 Ohm Zmogljivost 22µF