FFB16L0155K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFB16L0155K-- Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFB16L0155K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 10% 1.1KVDC RAD
Podatkovni listi: FFB16L0155K--.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FFB16L0155K--
Številka dela FFB16L0155K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 1.5UF 10% 1.1KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45352 pcs Podatkovni list FFB16L0155K--.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC 180V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.224" L x 0.512" W (31.10mm x 13.00mm) Serija FFB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-2610
FFB16L0155K
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.882" (22.40mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1.5µF Film Capacitor 180V 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije DC Link, DC Filtering