FFB46A0755K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFB46A0755K-- Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFB46A0755K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 7.5UF 10% 720VDC RADIAL
Podatkovni listi: FFB46A0755K--.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FFB46A0755K--
Številka dela FFB46A0755K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 7.5UF 10% 720VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20265 pcs Podatkovni list FFB46A0755K--.pdf
Voltage Rating - DC 720V Voltage Rating - AC 120V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.224" L x 0.819" W (31.10mm x 20.80mm) Serija FFB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-2605
FFB46A0755K
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.232" (31.30mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 7.5µF Film Capacitor 120V 720V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 7.5µF Aplikacije DC Link, DC Filtering