FFB54H0276K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFB54H0276K-- Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFB54H0276K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 27UF 10% 300VDC RADIAL
Podatkovni listi: FFB54H0276K--.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FFB54H0276K--
Številka dela FFB54H0276K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 27UF 10% 300VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7445 pcs Podatkovni list FFB54H0276K--.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 90V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm) Serija FFB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-2597
FFB54H0276K
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 27µF Film Capacitor 90V 300V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 27µF Aplikacije DC Link, DC Filtering