FFVE4H0227K--
AVX CorporationAVX Corporation
FFVE4H0227K-- Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFVE4H0227K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 220UF 10% 300VDC SCREW
Podatkovni listi: FFVE4H0227K--.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FFVE4H0227K--
Številka dela FFVE4H0227K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 220UF 10% 300VDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1474 pcs Podatkovni list FFVE4H0227K--.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Threaded, Male
Velikost / dimenzija 3.327" Dia (84.50mm) Serija FFVE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 478-5661
FFVE4H0227K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 1.772" (45.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 220µF Film Capacitor 300V Polyester, Metallized Radial, Can
Zmogljivost 220µF Aplikacije DC Link, DC Filtering