FVD36H0105M2L
AVX CorporationAVX Corporation
FVD36H0105M2L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FVD36H0105M2L
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL
Podatkovni listi: FVD36H0105M2L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FVD36H0105M2L
Številka dela FVD36H0105M2L Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 274249 pcs Podatkovni list FVD36H0105M2L.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm) Serija FV
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-9679
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.807" (20.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1µF Aplikacije EMI, RFI Suppression