HQCCSA331GAT6A
AVX CorporationAVX Corporation
HQCCSA331GAT6A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HQCCSA331GAT6A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 1.5KV NP0 2325
Podatkovni listi: HQCCSA331GAT6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HQCCSA331GAT6A
Številka dela HQCCSA331GAT6A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 1.5KV NP0 2325 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5200 pcs Podatkovni list HQCCSA331GAT6A.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.145" (3.68mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Serija Hi-Q®
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 2325 (5864 Metric) Druga imena 478-6472
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage natančen opis 330pF ±2% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2325 (5864 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency