HQCCWM2R0BAH6A
AVX CorporationAVX Corporation
HQCCWM2R0BAH6A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HQCCWM2R0BAH6A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2PF 2.5KV P90 2325
Podatkovni listi: HQCCWM2R0BAH6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
36 pcs
108 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HQCCWM2R0BAH6A
Številka dela HQCCWM2R0BAH6A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2PF 2.5KV P90 2325 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3872 pcs Podatkovni list HQCCWM2R0BAH6A.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.145" (3.68mm) Temperaturni koeficient P90
Velikost / dimenzija 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Serija Hi-Q®
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 2325 (5864 Metric) Druga imena 478-6654
HQCCWM2R0BAH6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage natančen opis 2pF ±0.1pF 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor P90 2325 (5864 Metric)
Zmogljivost 2pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency