HQCEAM182GAH6A
AVX CorporationAVX Corporation
HQCEAM182GAH6A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HQCEAM182GAH6A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1800PF 1KV P90 3838
Podatkovni listi: HQCEAM182GAH6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
96 pcs
192 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HQCEAM182GAH6A
Številka dela HQCEAM182GAH6A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1800PF 1KV P90 3838 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2942 pcs Podatkovni list HQCEAM182GAH6A.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.170" (4.32mm) Temperaturni koeficient P90
Velikost / dimenzija 0.380" L x 0.380" W (9.65mm x 9.65mm) Serija Hi-Q®
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 3838 (9797 Metric) Druga imena 478-6769
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage natančen opis 1800pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor P90 3838 (9797 Metric)
Zmogljivost 1800pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency