HQCEKA151JAT6A
AVX CorporationAVX Corporation
HQCEKA151JAT6A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HQCEKA151JAT6A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 150PF 5KV NP0 3838
Podatkovni listi: HQCEKA151JAT6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HQCEKA151JAT6A
Številka dela HQCEKA151JAT6A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 150PF 5KV NP0 3838 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4001 pcs Podatkovni list HQCEKA151JAT6A.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.170" (4.32mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.380" L x 0.380" W (9.65mm x 9.65mm) Serija Hi-Q®
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 3838 (9797 Metric) Druga imena 478-4569
HQCEKA151JAT9A
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage natančen opis 150pF ±5% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 3838 (9797 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency