HQCEMM2R0BAH6A
AVX CorporationAVX Corporation
HQCEMM2R0BAH6A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HQCEMM2R0BAH6A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2PF 7.2KV P90 3838
Podatkovni listi: HQCEMM2R0BAH6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
96 pcs
192 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HQCEMM2R0BAH6A
Številka dela HQCEMM2R0BAH6A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2PF 7.2KV P90 3838 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3277 pcs Podatkovni list HQCEMM2R0BAH6A.pdf
Napetost - ocenjena 7200V (7.2kV) Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.170" (4.32mm) Temperaturni koeficient P90
Velikost / dimenzija 0.380" L x 0.380" W (9.65mm x 9.65mm) Serija Hi-Q®
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 3838 (9797 Metric) Druga imena 478-6733
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage natančen opis 2pF ±0.1pF 7200V (7.2kV) Ceramic Capacitor P90 3838 (9797 Metric)
Zmogljivost 2pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency