HR01434JR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HR01434JR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka RESISTOR 430K OHM 1/16W 5% AXIAL
Podatkovni listi: HR01434JR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije HR01434JR
Številka dela HR01434JR Proizvajalec AVX Corporation
Opis RESISTOR 430K OHM 1/16W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5514 pcs Podatkovni list HR01434JR.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.036" Square x 0.075" L (0.91mm x 1.91mm)
Serija HR, Kyocera Odpornost 430 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 430 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Through Hole Resistor Axial Thick Film Sestava Thick Film