K50-CS0SE32.7680
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K50-CS0SE32.7680
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka OSC XO 32.768MHZ CMOS TTL SMD
Podatkovni listi: K50-CS0SE32.7680.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije K50-CS0SE32.7680
Številka dela K50-CS0SE32.7680 Proizvajalec AVX Corporation
Opis OSC XO 32.768MHZ CMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5168 pcs Podatkovni list K50-CS0SE32.7680.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija K50-CS, Kyocera
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS, TTL
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 32.768MHz
natančen opis 32.768MHz XO (Standard) CMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 30mA