KC2520K7.37280C1GE00
AVX CorporationAVX Corporation
KC2520K7.37280C1GE00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KC2520K7.37280C1GE00
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka OSC XO 7.37280MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.KC2520K7.37280C1GE00.pdf2.KC2520K7.37280C1GE00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KC2520K7.37280C1GE00
Številka dela KC2520K7.37280C1GE00 Proizvajalec AVX Corporation
Opis OSC XO 7.37280MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75844 pcs Podatkovni list 1.KC2520K7.37280C1GE00.pdf2.KC2520K7.37280C1GE00.pdf
Napetost - oskrba 1.6 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija KC2520K, Kyocera
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 1253-1517-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 7.3728MHz
natančen opis 7.3728MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.6 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 6mA