KC3225A14.3182C3GE00
AVX CorporationAVX Corporation
KC3225A14.3182C3GE00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KC3225A14.3182C3GE00
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: KC3225A14.3182C3GE00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KC3225A14.3182C3GE00
Številka dela KC3225A14.3182C3GE00 Proizvajalec AVX Corporation
Opis OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87065 pcs Podatkovni list KC3225A14.3182C3GE00.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija KC3225A-C3, Kyocera
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 1253-1262-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 14.3182MHz
natančen opis 14.3182MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 6mA