KC7050K7.37280C10E00
AVX CorporationAVX Corporation
KC7050K7.37280C10E00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KC7050K7.37280C10E00
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka OSC XO 7.37280MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.KC7050K7.37280C10E00.pdf2.KC7050K7.37280C10E00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KC7050K7.37280C10E00
Številka dela KC7050K7.37280C10E00 Proizvajalec AVX Corporation
Opis OSC XO 7.37280MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77069 pcs Podatkovni list 1.KC7050K7.37280C10E00.pdf2.KC7050K7.37280C10E00.pdf
Napetost - oskrba 1.6 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija KC7050K, Kyocera
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 7.3728MHz natančen opis 7.3728MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.6 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 5µA