KC7050Y125.000P20EZU
AVX CorporationAVX Corporation
KC7050Y125.000P20EZU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KC7050Y125.000P20EZU
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka OSC SO 125.000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: KC7050Y125.000P20EZU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KC7050Y125.000P20EZU
Številka dela KC7050Y125.000P20EZU Proizvajalec AVX Corporation
Opis OSC SO 125.000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4164 pcs Podatkovni list KC7050Y125.000P20EZU.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip SO (SAW)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija KC7050Y-P20EZU, Kyocera
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 478-6979-1 delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 125MHz natančen opis 125MHz SO (SAW) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 100mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 30µA