KNH21C106DA3TS
AVX CorporationAVX Corporation
KNH21C106DA3TS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KNH21C106DA3TS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka FILTER LC 10UF SMD
Podatkovni listi: KNH21C106DA3TS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KNH21C106DA3TS
Številka dela KNH21C106DA3TS Proizvajalec AVX Corporation
Opis FILTER LC 10UF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4208 pcs Podatkovni list KNH21C106DA3TS.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Vrednosti C = 10µF
Tip Low Pass Tehnologija LC
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija KNH, Kyocera
Odpornost - Kanal (Ohm) 0.01 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-6852-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.039" (1.00mm) Filtriranje -
Zaščita pred ESD No natančen opis LC EMI Filter Low Pass C = 10µF 6A 0805 (2012 Metric)
Tok 6A Frekvenca Center / Cutoff -