KT7050A20000KAW33TAD
AVX CorporationAVX Corporation
KT7050A20000KAW33TAD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KT7050A20000KAW33TAD
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka OSC TCXO 20.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: KT7050A20000KAW33TAD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KT7050A20000KAW33TAD
Številka dela KT7050A20000KAW33TAD Proizvajalec AVX Corporation
Opis OSC TCXO 20.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4396 pcs Podatkovni list KT7050A20000KAW33TAD.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija KT7050, Kyocera
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 1253-1024-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±280ppb Pogostost 20MHz
natančen opis 20MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 8-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 5mA