L04022R7AHN
AVX CorporationAVX Corporation
L04022R7AHN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L04022R7AHN
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.7NH 250MA 250 MOHM
Podatkovni listi: L04022R7AHN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L04022R7AHN
Številka dela L04022R7AHN Proizvajalec AVX Corporation
Opis FIXED IND 2.7NH 250MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 268791 pcs Podatkovni list L04022R7AHN.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±0.05nH
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Ščitenje Unshielded Serija Accu-L® 0402
Ocene - Q @ Frek 15 @ 450MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Non-Magnetic
Frekvenca induktivnosti - preskus 450MHz Induktivnost 2.7nH
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Frekvenca - Samozadostna 9.5GHz
natančen opis 2.7nH Unshielded Thin Film Inductor 250mA 250 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -