L0603120GGSTR
AVX CorporationAVX Corporation
L0603120GGSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L0603120GGSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka FIXED IND 12NH 300MA 500 MOHM
Podatkovni listi: L0603120GGSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L0603120GGSTR
Številka dela L0603120GGSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis FIXED IND 12NH 300MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 247649 pcs Podatkovni list L0603120GGSTR.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Ščitenje Unshielded Serija Accu-L®
Ocene - Q @ Frek 28 @ 450MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 478-4337-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 450MHz
Induktivnost 12nH Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.71mm)
Frekvenca - Samozadostna 3GHz natančen opis 12nH Unshielded Thin Film Inductor 300mA 500 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Trenutna ocena 300mA