L06031R8CGSTR
AVX CorporationAVX Corporation
L06031R8CGSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L06031R8CGSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.8NH 1A 70 MOHM SMD
Podatkovni listi: L06031R8CGSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L06031R8CGSTR
Številka dela L06031R8CGSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis FIXED IND 1.8NH 1A 70 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 191661 pcs Podatkovni list L06031R8CGSTR.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±0.2nH
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Ščitenje Unshielded Serija Accu-L®
Ocene - Q @ Frek 20 @ 450MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 478-4326-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 450MHz
Induktivnost 1.8nH Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.71mm)
Frekvenca - Samozadostna 10GHz natančen opis 1.8nH Unshielded Thin Film Inductor 1A 70 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Trenutna ocena 1A