LD025A5R0CAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD025A5R0CAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD025A5R0CAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 5PF 50V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.LD025A5R0CAB2A.pdf2.LD025A5R0CAB2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LD025A5R0CAB2A
Številka dela LD025A5R0CAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 5PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 329032 pcs Podatkovni list 1.LD025A5R0CAB2A.pdf2.LD025A5R0CAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 5pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 5pF