LD025C471JAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD025C471JAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD025C471JAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 50V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.LD025C471JAB2A.pdf2.LD025C471JAB2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LD025C471JAB2A
Številka dela LD025C471JAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 470PF 50V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 403026 pcs Podatkovni list 1.LD025C471JAB2A.pdf2.LD025C471JAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 478-7491-2
LD025C471JAB2A/10K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 470pF Aplikacije General Purpose