LD02ZC222KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD02ZC222KAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD02ZC222KAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 10V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.LD02ZC222KAB2A.pdf2.LD02ZC222KAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD02ZC222KAB2A
Številka dela LD02ZC222KAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 10V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 369598 pcs Podatkovni list 1.LD02ZC222KAB2A.pdf2.LD02ZC222KAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2200pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 2200pF