LD031C681KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD031C681KAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD031C681KAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 680PF 100V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.LD031C681KAB2A.pdf2.LD031C681KAB2A.pdf3.LD031C681KAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD031C681KAB2A
Številka dela LD031C681KAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 680PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 680pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 680pF