LD035A271JAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD035A271JAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD035A271JAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 270PF 50V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.LD035A271JAB2A.pdf2.LD035A271JAB2A.pdf3.LD035A271JAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD035A271JAB2A
Številka dela LD035A271JAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 270PF 50V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 270pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 270pF