LD03ZC224KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD03ZC224KAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD03ZC224KAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.LD03ZC224KAB2A.pdf2.LD03ZC224KAB2A.pdf3.LD03ZC224KAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD03ZC224KAB2A
Številka dela LD03ZC224KAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-10961-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.22µF