LD053C225KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD053C225KAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD053C225KAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.LD053C225KAB2A.pdf2.LD053C225KAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD053C225KAB2A
Številka dela LD053C225KAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12281 pcs Podatkovni list 1.LD053C225KAB2A.pdf2.LD053C225KAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-10728-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 2.2µF