LD05YC224KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD05YC224KAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD05YC224KAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 16V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.LD05YC224KAB2A.pdf2.LD05YC224KAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD05YC224KAB2A
Številka dela LD05YC224KAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 280392 pcs Podatkovni list 1.LD05YC224KAB2A.pdf2.LD05YC224KAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca 0.22µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija LD
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Številka izdelka proizvajalca LD05YC224KAB2A Vodilni stil 0.037" (0.94mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 0.22µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 0.22UF 16V X7R 0805