LD065C102JAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD065C102JAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD065C102JAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.LD065C102JAB2A.pdf2.LD065C102JAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LD065C102JAB2A
Številka dela LD065C102JAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5447 pcs Podatkovni list 1.LD065C102JAB2A.pdf2.LD065C102JAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose