LD065C223KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD065C223KAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD065C223KAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.LD065C223KAB2A.pdf2.LD065C223KAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD065C223KAB2A
Številka dela LD065C223KAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 368515 pcs Podatkovni list 1.LD065C223KAB2A.pdf2.LD065C223KAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 0.022µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija LD
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Številka izdelka proizvajalca LD065C223KAB2A Vodilni stil 0.037" (0.94mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206