LD08AC103KAB1A
AVX CorporationAVX Corporation
LD08AC103KAB1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD08AC103KAB1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 1KV X7R 1808
Podatkovni listi: 1.LD08AC103KAB1A.pdf2.LD08AC103KAB1A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LD08AC103KAB1A
Številka dela LD08AC103KAB1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 1KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5628 pcs Podatkovni list 1.LD08AC103KAB1A.pdf2.LD08AC103KAB1A.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose