LD105C105KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD105C105KAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD105C105KAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Podatkovni listi: 1.LD105C105KAB2A.pdf2.LD105C105KAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD105C105KAB2A
Številka dela LD105C105KAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1UF 50V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15541 pcs Podatkovni list 1.LD105C105KAB2A.pdf2.LD105C105KAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.090" (2.29mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1µF