LD10AC682KAB1A
AVX CorporationAVX Corporation
LD10AC682KAB1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD10AC682KAB1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 6800PF 1KV X7R 1210
Podatkovni listi: 1.LD10AC682KAB1A.pdf2.LD10AC682KAB1A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LD10AC682KAB1A
Številka dela LD10AC682KAB1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 6800PF 1KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4830 pcs Podatkovni list 1.LD10AC682KAB1A.pdf2.LD10AC682KAB1A.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 6800pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose