LD17YC563KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD17YC563KAB2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD17YC563KAB2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 16V X7R 0508
Podatkovni listi: 1.LD17YC563KAB2A.pdf2.LD17YC563KAB2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD17YC563KAB2A
Številka dela LD17YC563KAB2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.056UF 16V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 130075 pcs Podatkovni list 1.LD17YC563KAB2A.pdf2.LD17YC563KAB2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija LD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0508 (1220 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry)
natančen opis 0.056µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Zmogljivost 0.056µF