LMXN2216M470BTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXN2216M470BTAS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMXN2216M470BTAS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka FIXED IND 47UH 96 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.LMXN2216M470BTAS.pdf2.LMXN2216M470BTAS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMXN2216M470BTAS
Številka dela LMXN2216M470BTAS Proizvajalec AVX Corporation
Opis FIXED IND 47UH 96 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60643 pcs Podatkovni list 1.LMXN2216M470BTAS.pdf2.LMXN2216M470BTAS.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
Ščitenje Unshielded Serija LMXN
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 478-7109-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 96 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 96 mOhm Max Tok - nasičenost 5A