LP0603A1880ALTR
AVX CorporationAVX Corporation
LP0603A1880ALTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP0603A1880ALTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka LOW PASS FILTER 1880MHZ 0603 SMD
Podatkovni listi: LP0603A1880ALTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP0603A1880ALTR
Številka dela LP0603A1880ALTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis LOW PASS FILTER 1880MHZ 0603 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 93767 pcs Podatkovni list LP0603A1880ALTR.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm) Serija LP0603
Ripple - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Izguba vstavka 0.3dB
Višina (maks.) 0.028" (0.70mm) Pogostost 1.88GHz Center
Vrsta filtra Low Pass Bandwidth 80MHz