LP0805A1950AWTR
AVX CorporationAVX Corporation
LP0805A1950AWTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP0805A1950AWTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka LOW PASS FILTER 1950MHZ 0805 SMD
Podatkovni listi: LP0805A1950AWTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP0805A1950AWTR
Številka dela LP0805A1950AWTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis LOW PASS FILTER 1950MHZ 0805 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71400 pcs Podatkovni list LP0805A1950AWTR.pdf
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm) Serija LP0805
Ripple - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 0.3dB
Višina (maks.) 0.044" (1.12mm) Pogostost 1.95GHz Center