LP1206A3200ASTR\500
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP1206A3200ASTR\500
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka HIGH PERFORMANCE 3200 MHZ LOW PA
Podatkovni listi: 1.LP1206A3200ASTR\500.pdf2.LP1206A3200ASTR\500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP1206A3200ASTR\500
Številka dela LP1206A3200ASTR\500 Proizvajalec AVX Corporation
Opis HIGH PERFORMANCE 3200 MHZ LOW PA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32023 pcs Podatkovni list 1.LP1206A3200ASTR\500.pdf2.LP1206A3200ASTR\500.pdf
Velikost / dimenzija 0.121" L x 0.063" W (3.08mm x 1.60mm) Serija LP1206
Ripple - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 0.85dB
Višina (maks.) 0.038" (0.97mm) Pogostost 3.2GHz