MA101C103KAA
AVX CorporationAVX Corporation
MA101C103KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MA101C103KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
Podatkovni listi: MA101C103KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MA101C103KAA
Številka dela MA101C103KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5896 pcs Podatkovni list MA101C103KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.07mm) Serija Ceralam® MA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MA101C152KAA
MA101C152KAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL
Na zalogi: 4374 pcs
Prenesi: MA101C152KAA.pdf
RFQ
MA101C103KAA-BULK
MA101C103KAA-BULK
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL