MA301C473KAA
AVX CorporationAVX Corporation
MA301C473KAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MA301C473KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 100V X7R AXIAL
Podatkovni listi: MA301C473KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MA301C473KAA
Številka dela MA301C473KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.047UF 100V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5090 pcs Podatkovni list MA301C473KAA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.240" L (3.30mm x 6.09mm) Serija Ceralam® MA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije General Purpose