MA405C154JAA
AVX CorporationAVX Corporation
MA405C154JAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MA405C154JAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 50V X7R AXIAL
Podatkovni listi: MA405C154JAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MA405C154JAA
Številka dela MA405C154JAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5170 pcs Podatkovni list MA405C154JAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 0.390" L (3.56mm x 9.91mm) Serija Ceralam® MA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.15µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije General Purpose