MC016D473KAR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC016D473KAR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 6.3V X5R RADIAL
Podatkovni listi: MC016D473KAR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC016D473KAR
Številka dela MC016D473KAR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.047UF 6.3V X5R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4520 pcs Podatkovni list MC016D473KAR.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.051" W (2.50mm x 1.30mm) Serija MC
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom 0.033" (0.83mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.047µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R Radial Zmogljivost 0.047µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC01YC152KAR
MC01YC152KAR
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 1500PF 16V X7R RADIAL
Na zalogi: 4688 pcs
Prenesi: MC01YC152KAR.pdf
RFQ
MC010B
MC010B
Proizvajalci: GE Critical Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 10W