MC02YC153KAA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC02YC153KAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 16V X7R AXIAL
Podatkovni listi: MC02YC153KAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC02YC153KAA
Številka dela MC02YC153KAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4691 pcs Podatkovni list MC02YC153KAA.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.051" W, 0.039" T x 0.098" L (1.30mm x 1.00mm x 2.50mm) Serija MC
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 0.015µF