MC045A6R8DAA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC045A6R8DAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 6.8PF 50V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: MC045A6R8DAA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC045A6R8DAA
Številka dela MC045A6R8DAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 6.8PF 50V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4236 pcs Podatkovni list MC045A6R8DAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.043" Square x 0.075" L (1.10mm x 1.90mm) Serija MC
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6.8pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 6.8pF