MD011A331KAB
AVX CorporationAVX Corporation
MD011A331KAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MD011A331KAB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V NP0 2-DIP
Podatkovni listi: MD011A331KAB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MD011A331KAB
Številka dela MD011A331KAB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 100V NP0 2-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 67105 pcs Podatkovni list MD011A331KAB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm) Serija DIPGuard® MD
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom 0.325" (8.25mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.175" (4.45mm) Lastnosti -
natančen opis 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP Zmogljivost 330pF