MD021C104KAB
AVX CorporationAVX Corporation
MD021C104KAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MD021C104KAB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 100V X7R 2-DIP
Podatkovni listi: MD021C104KAB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MD021C104KAB
Številka dela MD021C104KAB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 100V X7R 2-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 54042 pcs Podatkovni list MD021C104KAB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm) Serija DIPGuard® MD
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 2-DIP Druga imena 478-10975
MD021C104KAB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom 0.325" (8.25mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Lastnosti - natančen opis 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2-DIP
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose