MD025C154MAB
AVX CorporationAVX Corporation
MD025C154MAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MD025C154MAB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 50V X7R 2-DIP
Podatkovni listi: MD025C154MAB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MD025C154MAB
Številka dela MD025C154MAB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R 2-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 50923 pcs Podatkovni list MD025C154MAB.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm) Serija DIPGuard® MD
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom 0.325" (8.25mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Lastnosti -
natančen opis 0.15µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 2-DIP Zmogljivost 0.15µF