ML03V10R5AAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
ML03V10R5AAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ML03V10R5AAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.5PF 250V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: ML03V10R5AAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ML03V10R5AAT2A
Številka dela ML03V10R5AAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.5PF 250V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259393 pcs Podatkovni list ML03V10R5AAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.029" (0.74mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm) Serija MLO™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-7251-2
ML03V10R5AAT2A/3K
ML03V10R5AAT2A\3K
ML03V10RV1AT2A
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 0.5pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 0.5pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency